Дитяча Cтоматологія

Дитяча стоматологія Дитяча стоматологія особливий і досить специфічний напрямок. Саме з дитинства формуються звички і основні правила догляду за зубами. Тому так важливо привчити дитину не боятися стоматолога і привести до лікаря поки її нічого не турбує.

Лікування молочних зубів є основою здоров’я вашого малюка, а також інструментом для ортодонтичного лікування (якщо таке потребується) в майбутньому. Адже деякі молочні зуби не випадають до 9-13 років, а у виключеннях вони залишаються назавжди.

Найважливішим напрямком дитячої стоматології є профілактика. Тому варто привести дитину до стоматолога ще тоді, коли нічого не болить, і лікар, в ігровій формі, познайомить дитину зі стоматологічним кріслом та всіма інструментами.

Дитяча стоматологія

 

 

Дитячі лікарі нашої клініки мають великий досвід лікування та спілкування з маленькими пацієнтами. А у поєднанні зі знанням новітніх методик діагностики та лікування, а також маючи в своєму розпорядженні найсучасніші матеріали та устаткування, вони завжди готові надати якісну і кваліфіковану допомогу Вашій дитині.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value