Стоматологічний Центр «ОДЕНА»

Про Наш Центр Стоматологічний Центр «ОДЕНА»

Наша клініка заснована у 1997 році і по сьогоднішній день надає стоматологічну допомогу не тільки місцевому населенню, а також міжобласним та закордонним пацієнтам, які надають перевагу саме нам.

Медичний Стоматологічний Центр «ОДЕНА» акредитований та завжди вдосконалюється обладнанням та знаннями заради більш якісної та сучасної допомоги нашим пацієнтам, адже медицина не стоїть на місці та стрімко рухається вперед.

Наші лікарі – фахівці високого рівня, які безперервно розвиваються у своїй професійній сфері. Лікарі-стоматологи Медичного центру постійно вивчають нові методики та застосовують отримані знання та технології у щоденній роботі.

Все в Одному Місці Стоматологічний Центр «ОДЕНА»

У нашому центрі Ви отримаєте справді якісну допомогу, адже наші лікарі – це висококласні спеціалісти.

Ми працюємо на новітньому устаткуванні, яке дозволяє проводити всі можливі види діагностики та лікування. Тому Вам не потрібно витрачати час, звертаючись до інших установ для проходження додаткових обстежень.

Наші Переваги

Професійні лікарі

Професійні лікарі

У нашій Клініці Ви зможете отримати висококваліфіковану консультацію та допомогу не лише лікарів, але й вузькопрофільних фахівців – справжніх професіоналів своєї справи!

Безпека лікування

Безпека лікування

У нашій Клініці впроваджено строгий інфекційний контроль і багаторівневе очищення інструментарію, що дозволяє нашим Клієнтам бути повністю впевненими в безпеці лікування.

Власна технічна лабораторія

Власна технічна лабораторія

У Клініці функціонує унікальна зуботехнічна лабораторія оснащена обладнанням провідних виробників України та Європи, яка забезпечує повну підтримку лікаря-ортопеда.

Сучасна Рентген Діагностика

Сучасна Рентген Діагностика

Завдяки сучасному обладнанню наші стоматологи можуть з максимальною надійністю та без втрати часу планувати лікування та проводити наочні консультації пацієнтів.

Стоматологія Одена – це якісне стоматологічне лікування, сучасне обладнання, унікальний діагностичний протокол та висококваліфіковані лікарі, для яких немає нічого неможливого.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value