Ортодонтичне Лікування

Ортодонтичне ЛікуванняЗауважимо, що ортодонтичне лікування не має жодних вікових протипоказань, а отже посмішка Вашої мрії це реальність у будь-якому віці, і ми з радістю допоможемо Вам втілити її в життя!

 

Ортодонтичне Лікування

Ортодонтичне лікування складається з кількох етапів:

  1. Спостереження за формуванням прикусу та розвитком щелеп у дітей краще розпочинати ще до прорізування постійних зубів шляхом усунення всіх потенційних причин виникнення ортодонтичних проблем. Для цього широко використовуються різноманітні міофункціональні апарати.
  2. На жаль, досить часто виникає необхідність заміщення зубів, які дитина втратила раніше, ніж очікувалося. Для цього використовують протези, коронки, утримувачі місця для постійних зубів. Цей етап може здатися дивним, але він вкрай необхідний, адже втрата зубів призводить до появи дискомфорту під час жування, говоріння та посмішки. Крім того, передчасна втрата молочних зубів може спричинити зміщення зубів та утруднення подальшого прорізування постійних зубів, а також певним чином ускладнити та збільшити строк ортодонтичного лікування у майбутньому.
  3. Наступним етапом ортодонтичного лікування є створення місця для правильного та гармонійного прорізування постійних зубів – розширення щелеп за допомогою знімних та незнімних апаратів (пластинок).
  4. Після створення необхідного місця для прорізування зубів можна переходити до естетичної реабілітації дитини. Цього можна досягти шляхом встановлення часткової брекет-системи 2+4 або 2+6. Саме в цей період ми можемо скоректувати нахил зубів, прибрати їх скупченість або проміжки між ними, оптимізувати подальший ріст верхньої та нижньої щелеп.

 

Ортодонтичне лікування не лише подарує Вам чарівну посмішку, але й додасть впевненості у собі і забезпечить здоров’я як зубів, так і всього організму.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value