Рентгендіагностика

Основою планування вашого лікування є допоміжний, але надважливий метод діагностики в стоматології – рентгендіагностика. Хочемо наголосити, що з використанням сучасних апаратів, променеве навантаження на організм мінімальний.

Рентгендіагностика

В нашому центрі проводяться такі види рентгендіагностики як:

  • КПКТ (Конусно-променева комп’ютерна томографія)
  • Ортопантомограмма
  • Телерентгенограмма
  • Прицільні знімки зубів

*будь яка рентген діагностика проводиться виключно з направленням лікаря!

Прицільні знімки зубів Прицільні знімки зубів

Практично будь-яка стоматологічна прооцедура вимагає постановки чіткого діагнозу на основі даних, отриманих на точному та безпечному для пацієнта діагностичному обладнанні. Наш рентген-кабінет оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє суттєво знизити променеве навантаження на пацієнта. Прицільні знімки зроблені за допомогою радіовізіографа дають можливість лікареві побачити стан кожного зуба та його корінь, а також контролювати якість своєї роботи під час лікування каналів.

Ортопантомограмма Ортопантомограмма

Ортопантомограма або панорамний знімок зубних рядів – це зображення всіх зубів, їх зачатків, кісткової тканини верхньої та нижньої щелепи, структури гайморових пазух, будови верхньо-нижньощелепних суглобів. Завдяки зображенню на комп'ютері можна наблизити кожен зуб та оглянути його детально, оцінити кісткову структуру. Крім цього, така діагностика дозволяє для лікаря виявити наявні кісти або переломи, cкронево-нижньощелепових суглобів.

Ортопантомограма – використовується різними фахівцями стоматологами:

  • Терапевтом
  • Парадонтологом
  • Ортодонтом
  • Ортопедом

Телерентгенограмма Телерентгенограмма

За допомогою телерентгенографії лікар може проаналізувати розміщення верхньої та нижньої щелепи, нахил зубів щодо основи черепа, проводитися оцінка м'яких тканин обличчя, дані необхідні для постановки ортодонтичного діагнозу та вибір правильного методу лікування.

Конусно-променева комп’ютерна томографія Конусно-променева комп’ютерна томографія

Високоякісний рентгенапарат для тривимірних знімків дає можливість зробити знімки в оптимальній якості як твердих, так і м'яких тканин. Знімки з чіткою передачею об'єму та пошарового зрізу. Також є можливість перегляду томографічних зображень на інших комп'ютерах, а також експорт даних для обробки за допомогою спеціалізованих програм.

Завдяки сучасному обладнанню наші стоматологи можуть з максимальною надійністю та без втрати часу планувати лікування та проводити наочні консультації пацієнтів.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value