Терапевтичне Лікування

Терапевтичне ЛікуванняОсновою здоров’я вашого організму, та будь якого подальшого лікування (ортодонтичне лікування брекет-системою, імплантація, відновлення зубів коронками, вінірами і т.д.) є ЗДОРОВІ ЗУБИ. Саме тому, обов’язковою умовою має бути санація – тобто лікування таких захворювань, як карієс та його ускладнень, чим і займаються лікарі нашого центру.

Найбільш часто пацієнти звертаються в стоматологічну клініку за допомогою до лікаря стоматолога-терапевта.

Лікування зубів без страху і болю - основне завдання стоматологів.
Наші лікарі, надають всі види терапевтичної допомоги, застосовуючи сучасні методи лікування, рятують найбезнадійніші зуби.

В Україні карієс і його ускладнення - пульпіт і періодонтит - спостерігаються у більш ніж 90% людей.

 

Лікування КарієсуЛікування Карієсу

Карієс це процес, в результаті якого руйнується структура зуба.
Причиною виникнення карієсу є мікроорганізми, які у великій кількості знаходяться в м'якому зубному нальоті, таким чином основним пусковим механізмом є погана гігієна. Важливі також  харчування, стан здоров'я організму.

 

Пізнє виявлення карієсу призводить в подальшому до його ускладнень у вигляді пульпіту і періодонтиту.

Лікування Пульпіту лікування під мікроскопом

Якщо вчастно не лікувати карієс, то він прогресує та виникає необхідність лікувати кореневі канали, або як кажуть в народі «нерв». 

 


Ми використовуємо для пломбування кореневих каналів гутаперчеві штифти плюс спеціальні пасти (силер). Цей матеріал надійно закриває канал зуба, практично не дратує періодонта, що не розсмоктується і досить рентгеноконтрасний. 

Лікування Періодонтиту переліковування кореневих каналів

Періодонтит - запалення тканин, що оточують зуб, коли процес прогресує та знаходиться вже навколо кореня зуба, а не  тільки в кореневих каналах. Не варто поспішати видаляти такий зуб: в сучасній ендодонтії цілий арсенал препаратів і методик, що дозволяють вилікувати і зберегти такі зуби. Такі зуби обов'язково мають спостерігатись.

 

Реставрація Зубів реставрація зубів

Реставрацією зубів називається комплекс заходів, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду зубів та їх функції. 

Пряме відновлення зубів здійснюється прямо в роті. Стоматолог подібно скульпторові пошарово відтворює коронковую частина зуба за допомогою спеціальних реставраційних матеріалів світлового затвердіння.  

 

Щодня в кабінеті стоматолога-реставратора відбувається диво. З повністю зруйнованого зуба виконується точна естетична і функціональна копія зубів, даних нам природою.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value