Зуботехнічна Лабораторія

Зуботехнічна Лабораторія Сучасна зуботехнічна лабораторія - це професійний персонал зубних техніків в тісній співпраці з ливарнею, який використовує новітнє обладнання та високоякісні матеріали.

Можливість техніків спілкуватись с пацієнтом дозволяє здійснювати точний підбір кольору і корекцію анатомічної форми зубів, враховуючи індивідуальні особливості пацієнта. Це в свою чергу дає можливість значно скоротити термін виконання ортопедичної роботи.

Лабораторія працює з обладнанням провідних виробників України та Європи : Dako, Ugun Danter(Франція), Mariotti(Італія). Використання керамічних мас провідних виробників світу: Dyceram Kiss (Німеччина), Moritake (Японія).
В роботі зуботехнічної лабораторії використовуються метали провідних виробників Німеччини. Виконується лиття каркасів незнімних протезів, бюгельних протезів.

 

Творчий Процес Зуботехнічна Лабораторія

Виготовлення технічних робіт тут і зараз забезпечує можливістю здійснювати індивідуальний підбір кольору і анатомічної форми зубів. Майстерний підхід і сучасні матеріали гарантують бездоганну точність, а також дозволяють врахувати в роботі необхідні індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Завдяки великому вибору матеріалів і сучасного обладнання в лабораторії проводиться широкий спектр робіт для ортодонтії та еластодонтіі.

Технології Зуботехнічна Лабораторія

Для виготовлення довготермінових робіт ми використовуємо метод лазерного або електронно-імпульсного зварювання в аргоновому середовищі (Sсhutz Dental - Німеччина). Розробка всіх робіт, незалежно від ступеня складності, проводиться в артикуляторі фірми SAM (Німеччина), що дозволяє виготовляти надточні ортопедичні конструкції.

Наша ливарня працює на сучасному обладнанні Degutron Eco (Німеччина) та матеріалах фірм Dako (Італія) і Schutz Dental (Німеччина), що дає можливість здійснювати найбільш точне лиття конструкцій будь-якої складності з використанням широкого спектру металів: бюгеля з титану, дорогоцінних сплавів (відливання індивідуального абатмента на імплантати), кобальт-хромові і нікель-хромові сплави.

 

У повноцінному комплексі ортопедичного лікування велику роль відіграє співпраця лікарів-ортопедів і команди зубних техніків, а також наявність сучасної зуботехнічної лабораторії і ливарні.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value