Ортопедичне Лікування

Рентгендіагностика Сучасні технології надають можливість нашим ортопедам успішно вирішувати серйозні проблеми зруйнованих або втрачених зубів: не тільки відновити прикус і функцію жування, але і повернути Вам чудову посмішку. Лікар-ортопед - це творець не тільки зубного ряду, але і гарного настрою, дикції, естетики і впевненості в собі. В своїй щоденній практиці ми використовуємо сучасні передові світові технології та матеріали іноземного виробництва, які добре себе зарекомендували.

 


Ортопедичне ЛікуванняДля отримання оптимального результату недостатньо сучасних матеріалів і передового обладнання. важливу роль грає можливість поєднання роботи хірурга, ортопеда, терапевта, гігієніста для того, щоб надати кваліфіковану допомогу нашим пацієнтам. На кожному із етапів протезування ми даємо пацієнтам рекомендації і пояснення щодо тієї, чи іншої маніпуляції, а також рекомендуємо засоби індивідуальної гігієни. Для повноцінного лікування є поєднання досвіду співпраці лікаря-ортопеда та зубного техніка, а також наявність зуботехнічної лабораторії та ливарної.

Ортопедичне Лікування

До Ваших послуг:

  • Цирконієві, керамічні, металокерамічні, пластмасові та металопластмасові коронки і мостоподібні протези;
  • Протезування на імплантах (незнімне та знімне);
  • Вініри;
  • Вкладки;
  • Накладки;
  • Бюгельне протезування;
  • Часткові знімні протези;
  • Повні знімні протези.

В клініці на період виготовлення постійних ортопедичних конструкцій пацієнту пропонується виготовлення тимчасових конструкцій.                                                                                                                                                                                                                    

 

У повноцінному комплексі ортопедичного лікування велику роль відіграє співпраця лікарів-ортопедів і команди зубних техніків, а також наявність сучасної зуботехнічної лабораторії і ливарні.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value