Стерилізаційна Безпека

Стерилізаційна Безпека Сьогодні особлива увага в медицині приділяється проблемі забезпечення безпеки пацієнта в процесі лікування. Одним з пріоритетних напрямків є дотримання жорсткого епідеміологічного контролю, що виключає інфікування в процесі лікування.

Відповідно до міжнародних норм і стандартів у нашій клініці діє програма захисту пацієнта, що являє собою комплекс заходів, згідно з яким використовуються новітні одноразові аксесуари і найсучасніші антисептичні засоби.

Медичний центр працює згідно гігієнічного плану, що відповідає всім санітарним вимогам та стандартам виробників засобів дезінфекції.

 

Стерилізаційна Безпека

 

З турботою про Вашу безпеку ми розробили стерилізаційний комплекс, що відповідає світовим стандартам охорони здоров’я.

В стерилізаційній нашого центру всі інструменти проходять стерилізацію в автоклавах за температури 121/134 градуси після попереднього очищення впродовж 15 хвилин в ультразвуковій камері з використанням дезінфікуючих розчинів останнього покоління.

Стерилізаційна БезпекаСтоматологічні установки, на яких працюють наші фахівці, мають функцію «Автостерилізації».

Це функція дезінфекції та стерилізації всіх водних магістралей стоматологічної установки після кожного пацієнта, яка забезпечує надійний захист від перехресного інфікування та підтримку високого рівня гігієнічного захисту, що є єдиною гарантією безпеки для лікаря та пацієнта.

 

Ми робимо все можливе, щоб під час лікування наші пацієнти не відчували дискомфорту, були впевнені в безпеці лікування і повністю довіряли нам.

Відгуки Пацієнтів

Реальні відгуки про стоматологію від наших пацієнтів

Ольга Нагорна

Лікувала зуби в Наталії Сергіїни. Однією із процедур було - переліковування каналів під мікроскопом. Відчула значне покращення фізичного стану, ніби очі відкрились і щоки стали меншими. Зменшився тиск на пазухи...

Натали Пелешанко

Користуємося послугами клініки всією сім’єю вже більше десяти років. Колектив професіоналів та людей які люблять свою справу!

Yeremiya

Рекомендую! Лікуюсь в ортодонта Анастасії Сергіївни Опанасюк. Лікар дуже дбайлива, її професійні навички - на найвищому рівні. Мій складний клінічний випадок, вона успішно виправляє власними досконалими методами....

Ianina Zaznoba

Чудова клініка, приємний і професійний колектив, який комплексно вирішує найскладніші ситуації. Дуже задоволена і рекомендую іншим. А колективу бажаю успіхів і процвітання.

Larysa Foreman

Ваша гордість, шановний колектив стоматологів- це наш ( нажаль в минулому в міськрайТМО) один з 2х єдиних ОРТОДОНТІВ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ- ПОТАПЧУК ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ !!!!!!! Професіонал височайшого класу, якого б...

Юлія

Щиро рекомендую клініку. Особливо лікарку - Наталю Опанасюк. Людина, яка змінює уявлення про сучасну стоматологію; після візитів до якої, ти вже не боїшся стоматологів. Дякую, що Ви є в нашому місті

Запис на Прийом до Лікаря

Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки персональних даних

Ми допоможемо впоратися з БУДЬ-ЯКИМИ стоматологічними проблемами, так як підходимо до вирішення питання комплексно і запобігаємо появі нових проблем на ранньому етапі їх виникнення.

Після отримання Вашої заявки, з Вами зв’яжеться адміністратор нашої клініки для підтвердження запису.

Please, enter a valid value